Čo je iRent?

iRent.sk je najväčšia databáza autopožičovní na Slovensku. Obsahuje viac ako 100 autopožičovní a viac ako 900 automobilov. Na iRent.sk môžete vyhľadať auto na prenájom s výslednou cenou len 4 kliknutiami.


Ako nájsť auto na prenájom len 4 kliknutiami?


  • 1, vyberte dátum OD KEDY chcete auto prenajať
  • 2, vyberte dátum DO KEDY chcete auto prenajať
  • 3, vyberte miesto KDE chcete auto prenajať
  • 4, kliknete na tlačidlo VYHĽADAŤ AUTO NA PRENÁJOM


iRent Vám nájde množstvo áut s KONEČNOU CENOU PRENÁJMU podľa vybraného počtu dní. Autá si môžete následne zoradiť podľa viacerých parametrov napr. podľa ceny.


Ak si želáte, môžete vyhľadať auto aj podľa maximálnej ceny za deň. Vo vrchnej časti iRent.sk stačí zadať CENA ZA DEŇ a zobrazia sa Vám autá len do vybranej ceny.


V prípade, že hľadáte špecifickú značku auta, model, auto na určitý druh paliva alebo iné, môžete autá vyhľadať pomocou POKROČILÉHO VYHĽADÁVANIA.


Po vyhľadaní a vybraní auta na prenájom môžete priamo kontaktovať autopožičovňu alebo odoslať Vašu žiadosť o auto cez formulár. Táto žiadosť sa posiela autopožičovni, ktorá vybrané vozidlo vlastní a následne Vás bude kontaktovať.


Už nemusíte hľadať jednotlivé autopožičovne na internete a počítať cenu prenájmu manuálne podľa cenníka. iRent vypočíta všetko za Vás a Vy si vyberiete vozidlo, ktoré Vám najviac vyhovuje. Ceny sa počítajú podľa cenníka autopožičovní. iRent ceny nemení.


iRent obsahuje aj špeciálne akcie, ktoré uverejňujú autopožičovne.


V prípade, že Vám autopožičovňa ponúka inú cenu aká je na iRent.sk, neváhajte a kontaktujte nás buď pomocou formulára, emailom alebo telefonicky.


iRent.sk nie je autopožičovňa a nevlastní žiadne vozidlo. iRent.sk je databáza autopožičovní a ich vozidiel.

Reklama